🎓💎🎊 18 czerwca 2026 r. odbyło się w naszej szkole Uroczyste Pożegnanie klasy 8. Absolwenci przygotowali występ artystyczny🎵🎹, w którym podziękowali dyrekcji i wszystkim pracownikom szkoły za przekazaną wiedzę, trud i opiekę. 💐 Nie zabrakło również słów wdzięczności rodzicom ❤️❤️❤️, którzy odgrywają istotną i najważniejszą rolę w życiu każdego dziecka. Uczniowie podziękowali także panu Wójtowi Gminy Płaska za wspieranie w różnych przedwsięwzięciach. 🫶 Klasa 7 w imieniu wszystkich uczniów szkoły pożegnała absolwentów i wręczyła upominki.💎🎉🎓
A. Abrycka