5-latki


 Wychowawca mgr. Agata Wasilewska

WITAJ WIOSNO!
21 marca 2019 r. grupa 5-latków wraz z pozostałymi klasami 0 – III SP wybrała się na wycieczkę po najbliższej okolicy, aby powitać nadchodzącą wiosnę. Istotne było to, że pogoda tego dnia dopisała, gdyż było słonecznie, a więc przyjemnie spacerować. Humory też dopisywały maluchom, były radosne. Po spacerze wszyscy udaliśmy się na polankę z palącym się ogniskiem. Tu dzieci upiekły kiełbaskę, a następnie ze smakiem ją zajadały.

26 lutego 2019 r. w naszej szkole gościliśmy aktorów ze Studia Artystycznego Arena w Białymstoku, którzy wystąpili w spektaklu ”Dwie Dorotki” - baśni o walorach wychowawczych

17 lutego 2019 r. w godzinach 9.00 – 13.00 dzieci bawiły się na choince szkolnej. Zabawę prowadziły animatorki z Kids Klubu w Augustowie. Tańce i zabawy przeplatane były przerwami na poczęstunek, który przygotowały mamy. Ważnym momentem imprezy były upominki przywiezione przez zaprzyjaźnionych z naszą szkołą Pomocników Matki Kościoła z Choszczówki.
Mimo intensywnie spędzonego czasu, dzieci nadal emanowały energią i radością.

07 lutego 2019 r. 5 – latki miło spędziły czas w kinie „Iskra” na Spektaklu Teatralno –

Rozrywkowym pt. "Wehikuł czasu".

18 stycznia 2019r. w naszej szkole obchodziliśmy Święto ukochanych Babć i Dziadków. Zaproszeni goście zaszczycili nas swoją obecnością, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. 5-latki wystąpiły z wierszami i piosenką.
Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie i życzymy długich lat życia w dobrym zdrowiu i dużo radości na każdy dzień

5 grudnia 2018r. najmłodsze dzieci z naszej szkoły odbyły wycieczkę do Wioski Świętego Mikołaja w Pomigaczach k/Białegostoku. Bawiły się, przeszły test sprawnościowy, brały udział w zajęciach plastycznych, zwiedzały, wysyłały na poczcie list do Świętego Mikołaja oraz oglądały zwierzęta w mini zoo. Na pamiątkę otrzymały od Mikołaja Certyfikat Pobytu w tej wiosce.

PIĘCIOLATKI UBIERAJĄ KLASOWĄ CHOINKĘ